Gallery Vault Pro Apk indir Full (2020) Resim ve Video Gizleme v3.17.19

0

Gallery Vault Pro Apk indir, diğer insanlar tarafından görülmesini istemediğiniz resimlerinizi, videolarınızı ve diğer dosyalarınızı kolayca saklamak ve şifrelemek için geliştirilmiş gösterişli bir saklılık koruma uygulamasıdır. Gallery Vault Pro Apk, kendi uygulama simgesini saklayabilir, böylece saklılığınızı net bir şekilde güvende meblağ. Özel görsellerinizi ve videolarınızı, varlığından hiç kimsenin haberdar olmayacağı bu emin kasada gizleyebilirsiniz. Hoş bir dizayna da sahip olan Gallery Vault civarlara göz atma mevzusu ile alakalı problemsiz, şahane bir tecrübe sağlar.

Resimleri, videoları ve diğer dosya cinslerini gizler
• Saklanan dosyaların tamını parolalar
• Simgenin saklanmasını yardımlar ve Gallery Vault’un varlığından sizin dışınızda hiç kimsenin haberi dahi olmaz
• Android 4.4 KitKat, 5.0 Lollipop, 6.0 Marshmallow, 7.0 Nougat ve daha aktüel versiyonlarında; SD karttaki dosyaları saklamayı ve şifrelenmiş dosyalarınızı SD karta taşımayı destekleyerek makinenin depolama ünitesinde alandan kazanmanızı sağlar.

Gallery Vault Pro Apk indir 2020 Son Sürüm Full Fotoğraf & Video Saklama Uygulaması sitemiz üzerinden hiç bir fiyata tabi yakalanmadan birbirinden değişik indirme alternatifleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız tam indirmeleri fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Gallery Vault Pro Apk indir 2020 Son Sürüm Full Fotoğraf & Video Saklama Uygulaması ve Daha fazla Aktüel yeni android uygulama apk indirmek için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Gallery Vault Pro Apk indir 2020 Son Sürüm Full Resim & Video Gizleme Uygulaması
Gallery Vault Pro Apk indir 2020 Son Sürüm Full Resim & Video Gizleme Uygulaması
Gallery Vault Pro Apk indir 2020 Son Sürüm Full Resim & Video Gizleme Uygulaması

Gallery Vault Pro Apk indirme Linkleri v3.17.19

RACATY

DOSYAUPLOAD

MEDİAFİRE

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.