Hakan: Muhafiz 2. Sezon indir 720p

0

Hakan: Muhafiz – The Protector 2. Sezon indir 720p NF WEBRip DDP5.1AC3.X264-[LSRG]

Hakan: Muhafiz 2. Sezon indir; Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş saklı bir misyonla İstanbul’u gözetmek zorunda olduğunu bilmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir serüvene adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan hakikatinde hikâyenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız rastgele bir genç. Oysa ki çok kısa zamanda doğduğu ve geliştiği şehrin sırlı eforların tehdidi altında olduğunu bilmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak! Hakan kendisi için çizilmiş mukadderatına nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Hakan şahsiyetini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Hakan Muhafız The Protector sitemiz üzerinden hiç bir fiyata tabi yakalanmadan birbirinden değişik indirme alternatifleriyle indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tam indirmeleri fiyatsız olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi sevinçler dileriz. Daha aşırısı için dizi indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Hakan Muhafız The Protector 2. Sezon indirme Linkleri

Anekdot; Rar ve Klasör Parolası
indirsen.net

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.